Kilka słów o mnie

Politolog, radny Rady Miejskiej, były prezes ogólnopolskiego stowarzyszenia "Stop Korupcji", absolwent Szkoły Liderów Społeczeństwa Obywatelskiego, nominowany to tytułu Wolontariusz Roku Nowin Jeleniogórskich.

Konserwatysta wileński, od dwóch lat zakochany w nartach biegowych.

Podziel się z innymi

| |

Programy

2015-06-30 21:35
Jakiś czas temu sąsiad bloger - Pan Kucharski w dyskusji o programach partyjnych zarzucił mi, że program PiS, który Mu poleciłem jest z zeszłego roku i trudno go uznać za aktualny. Spieszę więc z informacją, że zjednoczona prawica w najbliższy weekend będzie finalizować prace nad swoim aktualnym programem. Kongres będzie trwał 3 dni, politycy, eksperci, samorządowcy i prawnicy będą pracować na panelach głównych i specjalistycznych. Jelenia Góra będzie miała na kongresie silną reprezentację, będę miał zaszczyt wystąpić u boku naukowców z Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu w panelu o marginalizacji byłych miast wojewódzkich organizowanym przez poseł Marzenę Machałek.

W konwencji weźmie udział ponad 200 ekspertów spoza PiS, między innymi laureat Nagrody Nobla w dziedzinie ekonomii Eric Maskin, prof. Jacek Czaputowicz (b. szef KSAP), prof. Antoni Kamiński (socjolog, b. szef Transparency International Polska), dr hab. nauk medycznych Krzysztof Krajewski-Siuda; dr Dariusz Kucharski (historyk, pracownik Służby Celnej); prof. Ewa Leś (politolog), prof. Witold Modzelewski (specjalista od systemów podatkowych), prof. Włodzimierz Pańków (zajmuje się m.in. socjologią pracy), gen. Roman Polko (b. szef GROM), prof. Krzysztof Rybiński (ekonomista), dr hab. Andrzej Waśko (b. wiceszef MEN), dr Przemysław Żurawski vel Grajewski (politolog, ekspert ds. polityki bezpieczeństwa i polityki zagranicznej). W galerii do tego wpisu znajdziecie Państwo program konwencji.

Zainteresowanym polecam lekturę poprzedniego programu PiS (dostępny w dziale dokumenty na stronie www.pis.org.pl) oraz śledzenie transmisji online z Katowic.
Jestem przekonany, że nie ma w Polsce ugrupowania, które jest przygotowane lepiej niż Prawo i Sprawiedliwość do trudnego zadania modernizacji naszej ojczyzny. Fakt, że Ewa Kopacz po ośmiu latach rządzenia, opłacania z pieniędzy podatnika armii urzędników zatrudnionych w ministerstwach i Instytucie Obywatelskim (powołanym jako zaplecze eksperckie PO pięć lat temu), ogłasza przystąpienie do prac programowych, kompromituje, w mojej opinii, rządzącą ekipę ostatecznie.

Galeria


Komentarze

pic i dalej nic @ 31.61.138.*

wysłany: 2015-06-30 23:29

Co tu można załatwić z szowinistyczną platformą tylko oni pozjadali wszystkie rozumy i tylko oni wiedzą jak upodlić okraść i oszukać obywatela.Prezydent Zawiła stosuje odpychologię tego co nie potrafił z urzędu załatwić zlecił koledze z Euroregionu skarbnikowi Dudkowi i apiat wsio od początku ma do załatwienia prostą i oczywistą sprawę na najbliższe 10 lat.Tylko popierać tak SZOWINISTÓW TEJ WŁADZY W NAJBLIŻSZYCH WYBORACH.ONI NAJLEPIEJ POTRAFIĄ GĘBY LUDZISKOM ZAMYKAĆ I USUWAĆ PRAWDĘ BY SIEBIE WYBIELIĆ.MOŻE ZROBIĘ HAPENING 88 JAJ .PRZED WYBORAMI KUSIAKOWI.TO BĘDZIE ZABAWA.BĘDZIE SIĘ DZIAŁO I ARMACIŁO A NA KONIEC TEMU I TAMTEMU W RYŁO Z PODZIĘKOWANIEM ZA 25 LAT" WOLNOŚCI"

Minotaur @ 62.152.149.*

wysłany: 2015-06-30 23:36

Ponieważ moim zdaniem Pan Kucharski powinien trochę odpocząć od pisania, to ja go wyręczę i przedstawię jego punkt widzenia na ogłoszoną przez Pana Radnego konwencję programową PiS-u. To będzie leciało tak:

Ta konwencja jest oczywistym, populistycznym mydleniem oczu wyborców. Jeżeli teraz, po 8 latach PiS ogłasza, że będzie pracować nad programem, to dlaczego wcześniej stale twierdził, że jakiś program jednak ma? To który program jest prawdziwy - ten archiwalny ze strony internetowej, czy ten, który dopiero - o dziwo na kilka miesięcy przed wyborami - ma powstać? Od partii, która chce za wszelką cenę dorwać się do władzy oczekuję konkretów, a nie bajek dla ciemnego Ludu. Dobór nazwisk może zachwycać jedynie niewyrobionego politycznie czytelnika, ale nie poważnego analityka. Dla mnie istotne jest pytanie, co się konkretnie kryje za całym tym sztafażem ogólników i frazesów, którymi rzuca PiS? Jakie ci wspaniali eksperci mają pomysły, co proponują? Na razie widzę tylko niezłą strategię Prezesa, który wysunął swoich młodych giermków na pierwszą linię frontu - oni mają zdobywać przyczółki i jeden już zdobyli, ale co będzie, gdy kurz kampanijej walki opadnie? Naszym oczom ukaże się prawdziwa twarz PiS-u: twarz Prezesa Jarosława oraz Pawłowicz, Macierewicza i Rydzyka. To oni stanowią prawdzie zaplecze PiS-u. Wzmocnieni pieniędzmi ze SKOK-ów i wobec totalnej klęski PO czują się dziś silni, ale gdy przyjdzie się zderzyć z prawdziwymi problemami, odbije się to na społeczeństwie. To będzie eksperyment, który skończy się gorzej niż w Grecji, bo tam przynajmniej rząd nie narzuca ludziom swojej ideologii i fanatyzmu religijnego, a po PiS-ie to pierwsze, czego możemy się spodziewać.

soclib @ 178.37.189.*

wysłany: 2015-07-01 01:49

Wszystko piknie i pięknie ale nic Pan nie pisze o tematyce zajęć ,kto napisał konspekt tegoż zlotu?
Rozpoczęcie zacznie się od modłów? Na zakończenie kto strzeli kazanie?
Nad przebiegiem obrad będzie czuwało oko Oka .
Czy to nie dziwne że krakusy przejmuję stery ? Jeszcze brak Rokitów .

Episkopat wystawi silną drużynę aby trzymała rękę na pulsie /kasie/.
Mam obawy że nowa "wadza" będzie podobna do kalifatu tego z terenów Syrii i Iraku.
nam starym wsio jedno ale młodzi już wybrali ,wolność w ościennych krajach ,nawet za PRLu nikt nie uciekał w takich ilościach .Wydalano działaczy z biletem w jedną stronę.
Co do spraw miejscowych to rację ma przedmówca,mieszkańcy dali się zwieść obietnicom Zorro.

kazimierzp @ 83.7.228.*

wysłany: 2015-07-01 08:53

Czy pan Witold Modzelewski to były wiceminister który pracując na Urzędzie tworzył polskie prawo podatkowe a potem równolegle prowadził na zasadach komercyjnych szkolenie różnych podmiotów jak wykorzystywać luki prawne?!? Z tego tytułu został z funkcji odwołany a teraz jak widać chce wrócic "do gry"!

anonimous @ 178.37.218.*

wysłany: 2015-07-01 09:21

Realizacja narodowo-socjalistycznego programu PiS to prosta droga ku obecnej sytuacji Grecji ! Czy naprawdę wyborcy tego chcą ? Wątpię....

anonimous @ 178.37.218.*

wysłany: 2015-07-01 09:27

Świetny tekst Korwina-Mikke:

PiS znaczy „Populizm i Socjalizm”

Janusz Korwin Mikke
Jarosław Kaczyński, prezes PiS, przedstawił Nowy Lepszy Program swojej partii. Naprawdę – takiej dozy bezczelności w propagandzie dawno już nie widzieliśmy. Trzeba jednak pamiętać, że od kilkunastu tygodni poważni komentatorzy twierdzą, iż prezes PiS zdaje sobie sprawę, że nie będzie miał wymarzonej większości absolutnej w Sejmie. By być ścisłym: w ostatnich sondażach łączny wynik PO i PiS wynosi tylko 51% (ale spośród 76%; KNP ma tam 4% – co w tej proporcji oznacza przekroczenie 5%). Znakomity taktyk, p. Jarosław Kaczyński, nie jest strategiem – więc nie zdaje sobie sprawy, że do wyborów sejmowych bardzo wiele się zmieni; gra więc na koalicję PiS-SLD. Stad właśnie taki program.

Dokument ten liczy 160 stron (!!!). Zawiera kilka punktów słusznych: przywrócenie kary śmierci i starego wieku emerytalnego, likwidacja NFZ… Reszta to populizm i socjalizm do kwadratu.

Jeśli PiS myśli jednak, że demagogią socjalną zyska sobie sympatię Lewicy, to grubo się myli. Po prostu traktują go oni (teraz…) jako groźnego konkurenta. Np. p. Wojciech Szacki w „Polityce” napisał:

„John Milton napisał »Raj utracony«, Jarosław Kaczyński swe najnowsze dzieło (program na lata 2015-19) mógłby zatytułować »Raj odnaleziony«. Trudno pojąć, dlaczego zadowolił się suchym »Programem Prawa i Sprawiedliwości 2014«, co żadną miarą nie oddaje cudów, które czekają tam na czytelnika. Któż nie chciałby żyć pod tak hojnymi rządami? VAT ma być niższy, urlopy macierzyńskie dłuższe, wiek emerytalny obniżony, płaca minimalna podniesiona, przedszkola bezpłatne, leki za 8-9 zł, kolejki do lekarzy skrócone. Powstałoby 1,2 mln miejsc pracy dla młodych, przedsiębiorcy dostaliby nowe ulgi, więcej pieniędzy – miliardy więcej – poszłoby na rozwój wsi. Rzecz jasna, więcej pieniędzy szłoby także na naukę, armię, media publiczne i kulturę. Wszystkie dobrodziejstwa zawarte w programie PiS trudno zliczyć. Niedowiarek mógłby spytać: skąd wziąć na to pieniądze? Ale program i w tym aspekcie jest całkiem precyzyjny. Kaczyński i jego eksperci – niestety, wszyscy z nieznanych względów chcieli zachować anonimowość – znaleźli ponad bilion złotych. Dla porządku dodajmy, że nie chodzi o bilion rocznie – to bilion rozłożony na sześć, góra siedem lat. Rocznie wychodzi drobne 170 mld, czyli raptem połowa wydatków państwa z ustawy budżetowej 2013 r.”.

Ironia jest całkowicie usprawiedliwiona. Przy okazji p. Szacki zauważa:

„A ogłoszony program? Można go analizować w różne strony. Najgroźniejszy jest dla Solidarnej Polski, bo świadczy o tym, że PiS postanowił być socjalny”.

Czyli tam też mają jasność, że „Socjalistyczna Polska” słusznie jest przez nas tak nazywana. Najlepszą bodaj prezentację tego programu zrobił portal Niezależna.pl. Przytoczę tylko co ciekawsze pomysły taktyków PiS – bo przecież poważnie nie ma sensu o tym programie rozmawiać. Moje zdumienie budzi punkt 1 – PiS planuje reformę Kancelarii Prezesa Rady Ministrów. Premier ma uzyskać prawo wydawania ministrom „wiążących poleceń” oraz uchylania ich aktów. Do tej pory premier takich uprawnień nie miał? PiS chce utworzyć Ministerstwo Gospodarki i Rozwoju – a także powołać nowe ministerstwa: Energetyki, Integracji Europejskiej, Gospodarki Morskiej i Żeglugi Śródlądowej oraz Polityki Rodzinnej. Za to planuje likwidację Ministerstwa Skarbu. PiS chce zlikwidować urząd Prokuratora Generalnego. Jego funkcje znów miałby pełnić minister sprawiedliwości. Minister uzyskałby prawo wizytacji sądów i badania skarg na ich działalność. Miałby też prawo wnoszenia apelacji nadzwyczajnej od każdego prawomocnego orzeczenia. Przysługiwałoby ono również Rzecznikowi Praw Obywatelskich. Tyle że obydwaj dziś to prawo mają…

Co ciekawe: PiS, powołujące się na reformy p. Wiktora Orbána, chce robić odwrotnie niż Węgrzy: powrócić do niższych stawek VAT, a podnieść podatki dochodowe. Konkretnie: wprowadzić trzecią stawkę PIT, wynoszącą 39% – od dochodów powyżej 300 tys. zł rocznie. Uwaga: podatnik mógłby tego nie zapłacić, gdyby te pieniądze zainwestował. Znów – jak w Anglii za kretynów laburzystów – na ulicach pojawiłyby się „Jaguary” i „Bentleye”. Albo coś takiego. PiS chce też opodatkować instytucje finansowe i hipermarkety, co ma przynieść ok. 7 mld zł wpływów do budżetu rocznie. Cóż, o tyle hipermarkety podniosą nam ceny… Konieczna jest przy tym reindustrializacja Polski – cokolwiek by to miało znaczyć. PiS proponuje przyjęcie „paktu dla wzrostu wynagrodzeń”, który zawrą: „strona społeczna”, pracodawcy oraz rząd. Płaca minimalna nie mogłaby być mniejsza niż 50% średniej płacy w gospodarce narodowej. Ja uważam, że PiS powinno obiecać, iż wyniesie 110% średniej płacy. PiS obiecało też „dokończenie brakujących odcinków autostrad”!

Pozwolę sobie jeszcze zacytować omówienie jednego z punktów tego programu w „Rzeczpospolitej”:

„Jednym ze sztandarowych projektów Prawa i Sprawiedliwości, które zostaną zaprezentowane na kongresie programowym w Warszawie, ma być program »Twoje mieszkanie«. Zdaniem działaczy partii sprawi on, że na zakup własnego lokum będzie stać osoby z niższymi dochodami, które teraz nie mają szans na kredyt. W tej chwili państwo oferuje dopłaty do kupna mieszkań i domów budowanych przez deweloperów lub własnymi siłami. PiS chce tę filozofię odwrócić. Państwo miałoby założyć podmiot, który odpowiadałby za budowę mieszkań (…)”.

Otóż jest to DOKŁADNIE to samo, co zrobili amerykańscy lewacy: założyli fundusze „Freddie Mac” i „Fannie Mae” – by umożliwić kupno własnego lokum tym, których nie stać na kupno własnego lokum – czym spowodowali gigantyczny kryzys, który wymusił na rządzie p. Jerzego W. Busha dodruk ogromnej ilości dolarów. Jak po tym doświadczeniu ktokolwiek może głosić dokładnie takie same lewackie kretynizmy!

Na zakończenie: PiS wśród propozycji dotyczących polityki zagranicznej wymienia przyjęcie ustawy „o wykonywaniu suwerenności państwa”. Czyli takiej, pod jaką podpisy właśnie zaczęła zbierać Nowa Prawica!

I co Pan na to Panie Radny ?

soclib @ 78.8.230.*

wysłany: 2015-07-01 11:07

http://wolnemedia.net/gospodarka/iii-rp-coraz-blizej-scenariusza-grecji/

Teraz się okaże ze PIS nie zauważył tabliczki" Achtung minen"i będzie stąpał po polu z wilczymi dołami. Będzie liczył na cud ?
Nie tylko państwo jest zadłużone ale i obywatele ,dwie prawie prawicowe partie doprowadzily kraj do krachu.

Pani premier Kopacz twierdzi że na kryzys jest przygotowana ,a Barak Obama boi się zawirowania finansowego.
1939 "nie oddamy nawet guzika "

do chłopaka @ 83.30.110.*

wysłany: 2015-07-01 15:05

Te narady i bajdurzenia ,to dla podniesienia ważności doktorów i profesorów.Pobełkocza i nic nie wymyślą.Ścimę stulecia w postaci dadudada ,może uratować tylko dodruk kasy.I pożyjemy jak kiedyś Grecy ,którzy dziś rano obudzili się z reką w nocniku.Żal mi ciebie młody człowieku.Nie idż tą drogą.

zBIGs @ 78.8.231.*

wysłany: 2015-07-01 15:32

"Dodał, że nie będzie ogłaszał programu wyborczego, bo "to największe kłamstwo wyborcze". - Nasz ruch ma cechować transparentność i etyka. Jeżeli ja mam świadomość, że programy partyjne to największe kłamstwo wyborcze, największy lep, największe oszustwo, to jak ja mogę - człowiek żądający etyki - powiedzieć: mam program - pytał Kukiz."- no i facet ma rację. Jedno zadanie, ale konkretne- JOW-y a nie 160 stron dyrdymałów tworzonych przez naście tzw. zespołów. he he he

Widz @ 78.88.143.*

wysłany: 2015-07-01 18:38

Do wszystkich , snujących ironiczno – kasandryczne opowieści na temat PiS –u i jego programu …
Szczególnie do / tylko tych z ostatnio piszących / :
anonimous @ 178.37.218.*
soclib @ 78.8.230.*
do chłopaka @ 83.30.110.*
zBIGs @ 78.8.231.*
Nie żebym szczególnie wierzył w jakiekolwiek programy a zwłaszcza w ich bezproblemową realizację , ale …
Przekonajcie mnie proszę , że kieruje Wami troska o „ dobro wspólne „ a nie „ punkt siedzenia „ lub obawa przed utratą tegoż , ciężko zdobytego , „ punktu „ !
Pokażcie udowodnijcie mi proszę tymi wpisami , ze podobnie ironiczno – krytycznie komentowaliście expose Pana Premiera Tuska w 2007 roku !
Bo PO programów miała rzekomo „ pełne szuflady „ , ale zazdrośnie ich nie ogłaszała / chyba chciała być jak Kukiz :) ? /
Dla tych którzy chcą ocenić POziom realności i ewentualnie POziom dotrzymania obietnic , polecam :
http://www.wprost.pl/ar/270463/Expos-Tuska-pelny-tekst/

zBIGs @ 78.8.133.*

wysłany: 2015-07-01 21:28

i dokładnie tak samo będzie z programem obniżenia wieku emerytalnego, rodzinnego po 500zł itd. Tu Kukiz ma rację, bo jak "klasyk" Kurski rzekł: ciemny naród to kupi. I jeszcze jedno: "ma się takich rządzących na jakich się zasługuje" Amen.

Duch Gór @ 94.197.121.*

wysłany: 2015-07-02 00:52

Ja nie kupuje,i mam gdzieś klany,dlamnie nie jest istotna barwa a życie,ludzi.ile one jest warte? Wieku emerytalnego? Gwaranci i poczucia stAbilizacji? To na ile średnia życia jest wyceniana ? WArtoscią władzy?

godne uwagi @ 83.4.150.*

wysłany: 2015-07-02 10:25

http://wiadomosci.wp.pl/kat,141202,title,Jan-Sowa-W-Polsce-juz-dzisiaj-jest-gorzej-niz-w-Grecji,wid,17677359,wiadomosc.html?ticaid=115262

soclib @ 159.205.81.*

wysłany: 2015-07-02 13:37

Uprzedzileś mnie !! Ale to dobrze ze są tacy ludzie INACZEJ myślący niż osobnicy budżetówki.

ZUS nie ma pieniędzy na emerytury ,a dlaczego nie inwestuje np. w hydroelektrownie. Byłyby pieniądze za prąd i woda a tak grozi nam susza ,Wisla wyschła, Warta z kanałami nie żeglowna .
Przed IIWŚ.plywaly barki do Hamburga.

To jest jak w rodzinie kiedy wypłaty przeznacza się na papierosy, alkohol ,czy tańce.Mam wlasnie takich sąsiadów co mają wspomnienia balowania.

Widz @ 78.88.143.*

wysłany: 2015-07-02 17:25

Cytat :
soclib @ 159.205.81.* :
…ZUS nie ma pieniędzy na emerytury ,a dlaczego nie inwestuje np. w hydroelektrownie. Byłyby pieniądze za prąd i …
Bo nie może inwestować , mogą OFE :
OFE czy ZUS: fundusze inwestują, ZUS zapisuje i waloryzuje
www.polskieradio.pl/.../1172637,OFE-czy-ZUS-fundusze-inwestuja-ZU...

Soclibie „ Fakty i kity „ o tym nie napisały czy Ty nie doczytałeś ?

A chciałbyś , żeby ZUS zagrał Twoimi pieniędzmi np. w pokera ???

soclib @ 87.105.134.*

wysłany: 2015-07-02 21:07

Widzu ales ty gupi !!
ZUS to państwo ,czy OFE nie może inwestować w gry ?
W USA Mormoni posiadają udzialy w kasynach, tak samo Kwarkowie.

Polska inwestuje w watykańską sektę i bankrutuje.
Jutro piątek kup Fakty i Mity będzie o WAS.

Pisaly Wasz Dziennik , i prawicowo- klerykalne szmatławce.Amen.

Widz @ 78.88.143.*

wysłany: 2015-07-02 21:56

Soclibie , ale Ty to dopiero jesteś GOOPI !!!
Przeczytaj to co napisałeś:
...Cytat :
soclib @ 159.205.81.* :
…ZUS nie ma pieniędzy na emerytury ,a dlaczego nie inwestuje ...
Kto ???
Wbrew temu co sądzisz , nie jestem Duchem Świętym , żeby wiedzieć , gdzie się snują Twoje POkrętne myśli !
Więcej w nich mitów niż faktów !!!

Odporny Na Wiedzę @ 188.29.164.*

wysłany: 2015-07-03 22:21

Sprawdzam termometrem,IQ Pana Kucharskiego ,coraz gorzej z Panem .P.K.
Ja niby głupi,a Pan .P.K mądry termometr zatrzymał się na 1989 .&✌️.

Operator pilota do telewizora @ 92.40.248.*

wysłany: 2015-07-04 16:02

Jak mi się nudziło to zmieniałem programy W TV. Gdzie się podziały te cuda Pana .K.B?

Skrzywdzony @ 92.40.248.*

wysłany: 2015-07-04 16:07

🎤🎵Nie płacz Ewka bo tu miejsca brak,na twe !!!!!!!😤
Waiadaj do pociągu ,trzaśnij drzwiami i się POżegnaj z wyborcami,,,

Skrzywdzeni @ 188.29.164.*

wysłany: 2015-07-06 20:44

Panie .Oliwierze .K . Niektórzy nie piszą jako,ofiary, klikają jako ich oprawcy,oprawcy czytają ,:).Tacy skrzywdzeni szukając sprawiedliwości ,słyszą ,że wszystko jest polityczne,i jej nie znajdują,rozumie Pan .K.P. Dlaczego?

Skrzywdzony @ 188.29.164.*

wysłany: 2015-07-06 21:08

A pieniądze ,to ja mam w 4 strefie...bo zbolszewizowany człek wie co jak i ile ten układ kosztowało ,trzymanie systemu:).Z polityką nie miałem nic do czynienia,i nie mam tylko sobie pisałem bo niemam co robić odkąd odebrano mi chęci , nadzieje, i życie w tym kraju, zadbali o To. Teraz ja dbam o nich:).pomyslcie jak od lat kilku,boli ich to aby nazwiska ,imiona nie pojawiły się na internecie:) opisy ich działań...ja nie powiesiłem się,miałem propozycje ,żeby kogoś wykończyć !!!od pracownika wymiaru sprawiedliwości !!!POwiedziałem jej,żeby wypierd...ła z mojego domu, Bo krzywdy to mi się przejadło,ale do czyjeś śmierci to ja nie będę ręki przykładał...Jelenia Góra.

Czytelnik @ 188.29.164.*

wysłany: 2015-07-06 21:38

Więc niech Pan .Lisek W 4litery pocałuje:)pokrzywdzonych :) a 100gira to oszust i tyle.:)

Rozmowa kontrolowana @ 188.29.164.*

wysłany: 2015-07-06 21:55

Inni nie mogą my możemy 100 litrów beka z obywateli:) wy już kiedyś nie mogliście,my mogliśmy ,wy teraz nie ,możecie my możemy ,a wy uwierzycie:)

Program24na Dobę @ 188.29.164.*

wysłany: 2015-07-06 22:20

My wam !!!pokażemy jak was gnębimy !!!My wam pokażemy jaki obrońca,wam pokazuje w kogo?uwieżycie?

Gały widziały @ 188.29.164.*

wysłany: 2015-07-06 22:23

Pokażcie że was gnembiom POlicjanci , nie możecie ciemnogrodzie:).
Nie jesteście z resortu:)
Haha.

Oluś @ 188.29.164.*

wysłany: 2015-07-07 00:29

Czytasz to:) to teraz wiesz dlaczego ,Pak Komorowski i Wieś przywruciło te Sądy na wśiach:) tylko Ty czytasz co innego z inspektoratu:) jak się czujesz z kolegami?

008 @ 94.197.121.*

wysłany: 2015-07-07 21:22

Chłopaków poniosło, czytelnikowi brakuje ,podania w Sądzie z jego podpisem !!!a podpisał 3 kartki!!! I jest świadomy ,że tam nie ma wniosku z jego podpisem bu3las.
To kto kogo dymał??? Wy jego czy on was ??? Akcja 🎬

program uwaga czytają @ 188.29.164.*

wysłany: 2015-07-11 13:28

żółtych karteczek przyklejanych do akt ,majstersztyk" C.D.N.

Czytam @ 188.29.164.*

wysłany: 2015-07-12 00:05

I jak by mi ktoś zarzucił taki numer "nieprAwdy"wstydził bym sie& napisał że kłamie jest oszustem ,cygani was ,krzywdę robi kłamstwo zarzucając .&kim on jest ludzie czytają ???

Pan Oliwer Nie czyta @ 188.29.164.*

wysłany: 2015-07-12 00:13

I nikt nie jest ciekawy???nikt nie zaprzeczy ,że To kłamstwo ??? ludzie czytają wstyd jak ch..

Podróżnik @ 188.29.164.*

wysłany: 2015-07-13 22:37

Sprzęt z AQA Parku Cieplice zajęty przez syndyka.?winnych miastach też zajęty !gdzie sprzęt w obrocie AQA został sprzedany:)co to za program ?nagle w kilku miastach AQA Parki wszystkim firmą sprzęt zabierają i gdzie go sprzedają ?

Ale numer @ 188.29.164.*

wysłany: 2015-07-13 22:40

W każdym AQA Parku zabierało państwo urządzenia i je w sąsiednich miastach sprzedawało:)

Widmo @ 188.29.164.*

wysłany: 2015-07-13 22:51

Firmy PO układach. Bądźcie Cicho bo nas zniszczą,Płacić podatki trzeba, i godzić sie na POdwyżki cicho bądźcie .

Widz @ 78.88.143.*

wysłany: 2015-07-15 12:58

Z dużym , jak zwykle rozbawieniem przeczytałem tekst Pana PK .
I zrówną , jak on walczy z PiS-em , konsekwencją , odpowiadam na innym blogu , niż blog PK .
Zaskoczyła mnie forma , gdyż dotychczasowe doświadczenia Pana PK z ironią na jego blogu, wskazywałyby na to , że to nie on nadał formę , jeno kierunek , ale przyjmijmy , dla celów poglądowych , że to on …
Nie zaskoczyła mnie wymowa tekstu .
Wymowa jest jednoznaczna , jest to tekst mentalnego niewolnika , sługi możnych i silniejszych .
Skądś to znam , to współczesna wersja dawnej , teraz PO / Unia , Niemcy , MFW etc / , „ PO – TAK , wypaczeniom - nie „ .
Typowy , współczesna wersja „ homo sovieticus „!
Nie żebym był jakimś bojowcem , który chciał wysadzać pomnik w Poroninie / jak Myszkowski – Niesiołowski / ale też nie „ podpieprzył”bym narzeczonej na pierwszym przesłuchaniu ! – tak jak on ! / , ani nie chciałbym strzelać do milicjanta , jak inny .
Ale aż takim …, to nie byłem ….!
Co do ostatniego wpisu soclib – a o Iranie i rzekomej iranizacji Polski , to , ciekawi mnie czy o tym mitycznym dobrobycie Irańczyków to słyszał , czy widział ?
No chyba , że wzorem PO „ by wszystkim żyło się lepiej „ , ten dobrobyt widział , bo on , soclib jest z „ tych „ Pahlawich !
Jak by był z „ TYCH „ KIMÓW – to w Korei też by dobrobyt znalazł , niespecjalnie wysilając się przy szukaniu !
Zaiste „ karkołomne „ uzasadnienie naciąganej tezy o wpływie religii , jakiejkolwiek , na globalny poziom dobrobytu !

soclib @ 77.253.71.*

wysłany: 2015-07-16 17:37

Wiesz co "Widzu" jesteś dziecko wiatru i prochu---tuman.
Jak ja zacząłem pracę i kontrakty to ty niechybnie heblowałeś ****ą podłogę i nosiłeś koszulkę w zębach .

Nic w swoim czyli twoim życiu własnoręcznie nie zroibiłeś /nawet sobie dobrze/ ./
Spadaj na drzewo korniki iskać .

Jest TU paru nierobów ,teoretyków wazeliniarzy co może doszli do jakiegoś awansu poprzez kablowanie.

Mądralo ,wyjdź na ulicę zobacz jak twoje miasto wygląda ,syf ,bród smród i ubóstwo.

Do tego doprowadzili TWOI koledzy .

Widz @ 78.88.143.*

wysłany: 2015-07-17 07:06

ty soclibie / twoją „ kulturalną „ manierą , piszę z małej litery / i zgodnie z twoim zwyczajem , napiszę też tak „ osobiście „.
ty to jesteś „ bill ‘”!
Taki przez duże „ B „ – słowem „ De – bill „ !
Z całą pewnością ty w życiu zrobiłeś baaardzo dużo , ale nacisnąłeś nieopatrznie ten przycisk w spłuczce klozetowej i …. poszłoo … do oczyszczalni !
ty chyba soclibie musiałeś przyżyć jakiś wstrząs / a propo’s dziecka , nie wypadłeś na główkę z łóżeczka ? / , żeby wszystko co się dzieje , łączyć z klerem i religią ?
Ja byłem w krajach i zachodu i KDL – u , gdzie w żadnych z nich kler nie rządził a dobrobyt był jaiś „ inny „ !
Co do porządku w Jeleniej Górze , to chyba coś przegapiłem .
Biskupi Zawiła , Kusiak , Karbowski …?
A co z Zofią Czernow ???
Przecież kobiety jeszcze nie mogą być biskupami w KK.
Chyba o tym czytałeś w „ Faktach i kitach „ !?

soclib @ 77.253.66.*

wysłany: 2015-07-17 13:32

W wojsku zawsze był żołnierz co robil za " oferme półkową" ,w wioskach bywali tzw,głupek wioskowy .
W jeleniej macie Widza,Asa,i jakiegoś Minotaura.

Do wyborów 100 dni ,po wyborach 1 rok i po WAS .

Widz @ 78.88.143.*

wysłany: 2015-07-17 14:02

soclib , jakiś ty goopi !!!
O takich , jak ty , to chyba nawet " Fakty i kity " nie piszą , bo to , że są tacy osobnicy , to się nawet " fizjologom " nie " śniło " !!!
Nie wiem skąd piszesz te swoje debilizmy ,/ nawet " Jelenia " z małej/, ale chyba nie jesteś już na kursie hejterów PO , tylko dalej pływasz w oczyszczalni ścieków .
W każdej oczyszczalni ...pełno tego jest , ale ty jesteś ...największy !!!

Widz @ 78.88.143.*

wysłany: 2015-07-17 14:27

Z nieustającym rozbawieniem przeczytałem na blogu Pana PK , jego odpowiedź na wpisy Minotaur @ 62.152.145.* / wysłany: 2015-07-16 23:28 i wysłany: 2015-07-17 10:56 /
Mały facecik , bezradny wobec argumentów Minotaura / a właściwie tylko pytań do jego „ tez „ / , reaguje agresją ., jak nie przymierzając jego „ guru „ – Niesiołowski !
Jest tenże PK bezradny , jak pijane dziecko we mgle , w ciemną noc , w czarnej doopie u Murzyna , jak mawiał Friedman / Stefan / .
A swoją drogą tak sobie myślę , że taka stułbia na ten przykład , to przy Panu PK , to jest skomplikowana konstrukcja psycho – fizyczna !!!

soclib @ 77.253.66.*

wysłany: 2015-07-17 20:48

Do widza>>tam cię nie wpuszczą ,,,no chyba że jesteś jednym z NICH;http://wolnemedia.net/spoleczenstwo/stajenki-de-luxe/


http://www.pch24.pl/dramatyczny-list-arcybiskupa-lengi-na-temat-kryzysu-w-kosciele-,33904,i.html

Prosty sposób aby się dowiedzieć ilu takich prawdziwych członków ma KRK wprowadzić podatek opłacany z podatków .
Wówczas się okaże że jest WAS 31% .

Niby społeczeństwo religijno-katolickie a więzienia przepełnione , gorący temat ,DOPALACZE !! Nie potrzeba agresji obcych mocarstw sami się wytrujecie ,zapijecie , okradniecie .

soclib @ 159.205.7.*

wysłany: 2015-07-18 14:19

Widzu >>czekam na relację z pielgrzymki

Czy dostałeś uzdrowienia?
http://www.polskieradio.pl/5/3/Artykul/1476475,Wielkie-rekolekcje-z-ks-Bashobora-w-Warszawie-Ponad-40-tys-osob-na-Stadionie-Narodowym-TRANSMISJA

Widz @ 78.88.143.*

wysłany: 2015-07-18 17:16

soclibie , uzdrowienia się DOZNAJE , dostaje się w pusty łeb , jak to tobie się kiedyś oczywiście dostało .
Z dramatycznym skutkiem dla twojego sposobu " myślenia " , ofermo " półkowa " a jeżeli byłeś w wojsku - to " pułkowa " !!!

Paweł Kucharski @ 159.205.1.*

wysłany: 2015-07-18 20:25

Dziękuje Widzowi za reklamę.

Powtarzając za panem (jak go nazywa Minotaur) JK: nie ważne jak, ważne żeby mówili.

Minotaur @ 62.152.146.*

wysłany: 2015-07-18 20:50

Panie Kucharski, zapomniał Pan jeszcze o innych cytatach z Jarosława Kaczyńskiego:

"Kłamstwo powtarzane po 1000 razy staje się prawdą"

"Śmierć jednego człowieka to tragedia, śmierć miliona osób to statystyka"

"Nieważne kto głosuje, ważne kto liczy głosy"

I jeszcze parę innych...

Widz @ 78.88.143.*

wysłany: 2015-07-19 09:22

Do Pana PK :
Proszę chociaż to nie/ krypto/reklama , raczej takie moje" pro publico bono ".
Pan i tak nigdy nie zrozumie jaki Pan jest jednostronny i jednowymiarowy .
Talib jednym słowem , pytanie tylko w czyim interesie ???

Widz @ 78.88.143.*

wysłany: 2015-07-19 15:08

Do: o prezesie @ 83.7.247.*
Pisze / Pan - Pani - Ono / o facecie z lat30 - tych , z wąsikiem ... itd....
Rozumiem , ze chodzi o Charlie Chaplina ???
I ...dlatego takie facecje ,będące w nieudolnym zamierzeniu...
ŻENADA !!!

Wpisz swoje imię, pseudonim:

Wpisz treść: